HARMONOGRAM ZAJĘĆ W DDS+

8:00 – 9:00
codzienna poranna gimnastyka kierowana przez fizjoterapeutkę,
swobodna aktywność Seniorów (rozmowy, przegląd prasy)
9:00 – 10:00 wspólne śniadanie
10:00 –11:30


w każdy poniedziałek i środę zajęcia teatralno – taneczno – muzyczne,
w każdy wtorek „Dzień Muzyki”- zajęcia prowadzone przez Seniorów,
w każdy czwartek – zajęcia sportowe/ nauka gry w bocci,
codzienne zajęcia z instruktorką terapii zajęciowej w tym: gry i zabawy integracyjne warsztaty pamięci, zajęcia manualne, rękodzielnicze
11:30 – 12:30
aktywność na powietrzu, swobodna aktywność Seniorów,
w zależności od dnia tygodnia odbywają się różne spotkania tematyczne (spotkania z dietetykiem, psychologiem, pielęgniarką) i spotkania z zaproszonymi gośćmi.
12:30 – 13:30 obiad
13:30 – 14:00 czas relaksu, odpoczynku,
14:00 – 16:00 seniorzy mogą dowolnie wykorzystać czas pobytu, mając do dyspozycji wszelkie zasoby placówki w tym: sala komputerowa, zajęcia ruchowe z fizjoterapeutką, zajęcia w pomieszczeniach Domu.

Umożliwiamy seniorom organizację imprez urodzinowych i imieninowych, wspólnych imprez kulturalnych (wystawy w muzeum, występy artystów, kino, teatr) i turystycznych. Wspólnie obchodzimy święta i jubileusze np.: spotkania wigilijne, wielkanocne, Andrzejki, Dzień Babci i Dziadka. W naszym Domu jest dostęp do prasy, biblioteczki, radia, TV i internetu.

Ogromną zaletą Domu jest otaczająca go przestrzeń: wokół budynku jest rozległy teren zielony, w którym znajduje się przestronna altana, a także tor do bocci i boisko sportowe oraz siłownia przystosowana do osób z niepełnosprawnościami.